Yritys 2018-04-27T11:11:14+00:00
PYYDÄ TARJOUS YRITYKSELLESI

Peca Oy

PECA Oy on perustettu vuonna 2014.

Alusta alkaen olemme panostaneet sisäisen laskennan palveluihin perinteisten tilitoimistopalveluiden ohella.
Vuonna 2017 jatkoimme samalla tiellä, kehittäen omaa sovellusta ennusteiden ja reaaliaikaisen raportoinnin tarpeeseen. Tätä kehitystä jatkamme myös tulevaisuudessa.

Keitä Me Olemme

Kasvava tiimimme koostuu kymmenien vuosien kokemuksesta, huippu
asiantuntijoista sekä nykyaikaisten menetelmien tuntemuksesta.

Timo Pernu
timo.pernu@peca.fi
+358 400 249495

Matias Kylätie
matias.kylatie@peca.fi
+358 40 7163186

Antti Pernu
antti.pernu@peca.fi
+358 40 4865827

Juha Tiainen
juha.tiainen@peca.fi
+358 40 5799591

Juhani Pernu
juhani.pernu@peca.fi
+358 40 5050509

Kari Myllymäki
kari.myllymaki@peca.fi
+358 45 678 0821

Tuukka Lehtonen
tuukka.lehtonen@peca.fi

Satu Parkkinen
satu.parkkinen@peca.fi